Вартість нових угод на ринку лізингу збільшується

Ринок лізингу відновив зростання. Про це повідомляє Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців».

Зокрема, у ІІІ кварталі 2020 року вартість нових угод, укладених членами Асоціації, зросла на 48% порівняно з ІІ кварталом. Це також на 38% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Динаміка нового бізнесу свідчить не лише про відновлення галузі після негативного впливу карантину, але й про зростання активів, обсяг яких сягнув за квартал 6,2 млрд. грн.

Якщо говорити про результати роботи організованого ринку за поточний рік, то за перші три квартали загальна вартість договорів склала 14,6 млрд. грн., що на 8,4% більше у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

Трійкою лідерів у цьому сегменті стали компанії ОТП Лізинг, УЛФ-Фінанс та банк «ПУМБ».

Структура нових угод, з точки зору предметів лізингу, протягом дев’яти місяців не зазнала суттєвих змін і традиційно перше місце посідає автотранспорт (близько 50%). Друге місце за обсягом (32%) належить сільськогосподарській техніці, третє – залізничній техніці (10%).

Портфель членів Асоціації на кінець звітного періоду склав 21,9 млрд. грн., демонструючи зростання на 10% в порівнянні з попереднім кварталом. З початку 2020 року лізингові компанії наростили цей показник майже на 30%.

Лізингодавці України продовжують активно фінансувати малий та середній бізнес, допомагають закривати потреби домогосподарств та фізичних осіб-підприємств, створюючи всім категоріям лізингоодержувачів нові можливості для розвитку.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: