НКЦПФР врегулює питання діяльності недержавних пенсійних фондів

Комісія оприлюднила проект Рішення «Про затвердження Порядку розрахунку та оприлюднення інформації про середньозважений показник зміни чистої вартості одиниці пенсійних активів».

Як зазначається у пояснювальній записці до документа, ним встановлюється порядок розрахунку НКЦПФР середньозваженого показника зміни чистої вартості одиниці пенсійних активів та оприлюднення інформації про такий показник.

 Також проектом передбачено, що розрахунок середньозваженого показника зміни чистої вартості одиниці пенсійних активів здійснюється за даними звітності з недержавного пенсійного забезпечення, яка подається адміністраторами НПФ до Комісії відповідно до встановлених вимог.

Згідно з документом, оприлюднення інформації про середньозважений показник зміни чистої вартості одиниці пенсійних активів передбачається здійснювати щокварталу шляхом розміщення інформації на офіційному веб-сайті НКЦПФР не пізніше ніж через 60 календарних днів з дня закінчення останнього звітного кварталу.

Крім цього, у зв’язку з прийняттям Рішення НКЦПФР «Про затвердження Порядку розрахунку та оприлюднення інформації про середньозважений показник зміни чистої вартості одиниці пенсійних активів», буде визнано таким, що втратило чинність, Розпорядження Нацкомфінпослуг від 25.09.2014 р. №2812 «Про затвердження Порядку розрахунку та оприлюднення інформації про середньозважений показник зміни чистої вартості одиниці пенсійних активів».

Більш детально – у Рішенні НКЦПФР «Про затвердження Порядку розрахунку та оприлюднення інформації про середньозважений показник зміни чистої вартості одиниці пенсійних активів»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: