Приватизаційними об’єктами зацікавилися інвестори з майже 30 країн світу

Головна місія Фонду держмайна – це відновлення довіри суспільства та інвесторів як до Фонду, так і до процесу приватизації.

Про це заявив Голова ФДМУ Дмитро СЕННИЧЕНКО під час конференції «Приватизаційний процес в Україні: юридичне та економічне підґрунтя для придбання державних компаній», інформує прес-служба Фонду.

Захід з представниками нідерландського бізнесу та потенційними інвесторами був організований OpenDoorUkraine.NL та Торгово-промисловою палатою України, за підтримки посольства України в Нідерландах та юридичної фірми Arzinger.

Голова ФДМУ поінформував представників бізнесу про особливості малої та великої приватизації в Україні та розповів про успіхи приватизаційного процесу, які підкріплені успішними кейсами господарювання приватних інвесторів на об’єктах екс-державної власності.

Він також розповів про роботу Investor Relations Office, який функціонує при Фонді держмайна для полегшення комунікації з усіма потенційними інвесторами.

«З понад 150 інвесторів, які звернулися до Investor Relations Office, третина – іноземні інвестори з 28 країн. Ми раді, що українські активи генерують таку велику зацікавленість закордонного бізнесу, вітаємо плани інвестувати в Україну і гарантуємо підтримку та забезпечення рівних умов для всіх без винятку інвесторів – чи то внутрішніх, чи то іноземних», – зауважив Дмитро Сенниченко.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: