Управлінці визначили найбільші ризики

Керівники бізнесу в Україні називають регуляторний ризик найбільшою загрозою для зростання компанії. На другому та третьому місці – операційний ризик та повернення до територіалізму відповідно. У топ-5 викликів також увійшли ризик нестачі кваліфікованих кадрів та ризик ланцюжка поставок. При цьому у 2018 та 2019 роках першочерговим викликом керівники українського бізнесу вважали ризик нестачі кваліфікованих кадрів. Про це свідчать результати дослідження KPMG «Погляд керівників бізнесу в Україні 2020».

Людський капітал

У ході дослідження проводилося опитування, участь в якому взяли 74 управлінці, що працюють у понад 11 галузях української економіки, включно з сектором управління активами, автомобільною галуззю, банківською справою, роздрібною торгівлею, енергетикою, транспортом, страхуванням, фармацевтикою, виробництвом та технологіями.

«У часи значної невизначеності керівникам вкрай важливо розуміти як поточну локальну ситуацію, так і світові тренди, аби компанія лишалася конкурентоспроможною. Ризик, пов’язаний з людським капіталом, який світові керівники з початком карантину розташували на першому місці як головну загрозу для зростання, на мою думку, в Україні недооцінений. Адже саме людський капітал буде ключем до довготермінового зростання. Тож сьогодні керівникам необхідно сфокусуватися на питаннях мотивації, фізичного та морального здоров’я співробітників, ефективної співпраці та взаємодії, а також розвитку навичок, яких вимагає майбутнє», – зазначив Керуючий партнер KPMG в Україні Андрій ЦИМБАЛ.

Цифрова трансформація

Понад третина керівників зазначають, що карантин пришвидшив цифрові перетворення. Найуспішнішим виявилося переведення в цифру операційної діяльності (39%) та створення нових цифрових бізнес-моделей та потоків доходів (36%). Проте брак капіталу та відсутність узгодженого погляду на ключові технологічні тренди — найбільші виклики у прискоренні цифрової трансформації.

В умовах кадрового дефіциту таланти вирішують все. 59% керівників організацій зазначають, що вони надають перевагу інвестиціям у розвиток людського капіталу, вважаючи, що під час кризи найважливішим є збереження працівників та таланти.

Перехід на цифрову роботу

88% респондентів заявляють, що й надалі розбудовуватимуть інструменти цифрової співпраці й комунікацій. 39% керівників переконані, що віддалена робота розширила їхній доступ до кадрового резерву.

Клієнтоорієнтований ланцюжок поставок

43% стверджують, що через руйнівний вплив карантину, а також вмотивовані бажанням гнучкіше реагувати на мінливі потреби клієнтів, керівники переосмислити підхід до ланцюжка поставок.

Важливість екологічних, соціальних і управлінських питань

38% заявляє про прагнення й надалі рухатися у напрямі боротьби з кліматичними змінами. 26% зазначають, що їхня реакція на карантин зумовила зміщення фокусу на соціальну складову.

Зміна корпоративного призначення

70% опитаних підкреслюють, що з початком кризи відчувають сильнішу емоційну відданість корпоративному призначенню. 39% керівників в Україні визнали, що в результаті карантину вони переоцінили призначення їхніх компаній. 74% повідомили про зміни у взаємодії зі стейкхолдерами.

Очікування зростання бізнесу

78% менш впевнені у перспективах довготермінового зростання світової економіки, ніж на початку року. 79% менш впевнені у перспективах довготермінового зростання України, ніж на початку року. Утім лише 34% заявляють про зменшення впевненості щодо майбутнього їхнього бізнесу. 72% різною мірою очікують зростання рівня прибутку їхньої організації у наступні три роки.

Більш детально – у дослідженні Погляд керівників бізнесу в Україні 2020

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: