НКЦПФР регламентує діяльність ФОН та ФФБ

Комісія оприлюднила два проекти нормативних актів щодо фінансування будівництва.

Перший з них – проект Рішення НКЦПФР «Про затвердження Методики розрахунку вартості чистих активів фондів операцій з нерухомістю». Цим документом пропонується затвердити Методику розрахунку вартості чистих активів фондів операцій з нерухомістю, якою визначається порядок оцінки активів і зобов’язань фонду, а також порядок і строки визначення вартості чистих активів фонду.

Другий документ – це проект Рішення НКЦПФР «Про затвердження Порядку передачі фонду фінансування будівництва або фонду операцій з нерухомістю в управління іншій фінансовій установі за рішенням суду».

Ним визначається механізм передачі ФФБ або ФОН від одного управителя в управління іншому управителю, що відповідає вимогам Закону «Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю» та нормативно-правових актів НКЦПФР, за відповідним рішенням суду, яке набрало законної сили і прийнято за зверненням довірителів відповідного ФФБ або власників сертифікатів відповідного ФОН, або НКЦПФР у зв’язку з порушенням управителем ФФБ або управителем ФОН законодавства про фінансові послуги.

Більш детально – у проектах рішень НКЦПФР «Про затвердження Методики розрахунку вартості чистих активів фондів операцій з нерухомістю» та «Про затвердження Порядку передачі фонду фінансування будівництва або фонду операцій з нерухомістю в управління іншій фінансовій установі за рішенням суду»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: