Для недержавних пенсійних фондів готують нове регулювання

НКЦПФР оприлюднила ряд проектів нормативно-правових актів щодо діяльності НПФ.

Перший з них – проект Рішення Комісії «Про затвердження Порядку погодження кандидатур до складу ради недержавного пенсійного фонду». Ним установлюються процедура та умови отримання погодження НКЦПФР кандидатур осіб, делегованих до ради НПФ засновниками (засновником) НПФ, роботодавцями – платниками корпоративного НПФ, а також роботодавцями, які є вкладниками професійного НПФ, для набуття ними повноважень членів ради НПФ.

Другий документ – проект Рішення НКЦПФР «Про затвердження Змін до Положення про порядок визначення чистої вартості активів пенсійного фонду». Проектом рішення передбачено обов’язкове здійснення особою, що здійснює управління активами ПФ, переоцінки вартості певних активів у зв’язку із зміною справедливої вартості таких активів, а також встановлені строки такої переоцінки.

Третій документ – проект Рішення НКЦПФР «Про затвердження Положення про інвестиційну декларацію недержавного пенсійного фонду». Ним встановлюються правила підготовки та вимоги до інвестиційної декларації (змін до інвестиційної декларації), вимоги до документів, що подаються для реєстрації інвестиційної декларації (змін до інвестиційної декларації) та порядок реєстрації інвестиційної декларації (змін до інвестиційної декларації).

Також Комісія оприлюднила проект Рішення «Про затвердження Положення про погодження статуту недержавного пенсійного фонду та реєстрацію пенсійних схем недержавного пенсійного фонду». Ним регламентується процедура погодження НКЦПФР статуту (змін до статуту) недержавного пенсійного фонду, реєстрації НКЦПФР пенсійних схем недержавного пенсійного фонду (змін до пенсійних схем) та їх скасування, який, зокрема, включає вимоги до документів та їх подання заявником до Комісії.

Більш детально – у проектах рішень НКЦПФР «Про затвердження Порядку погодження кандидатур до складу ради недержавного пенсійного фонду», «Про затвердження Змін до Положення про порядок визначення чистої вартості активів пенсійного фонду», «Про затвердження Положення про інвестиційну декларацію недержавного пенсійного фонду», «Про затвердження Положення про погодження статуту недержавного пенсійного фонду та реєстрацію пенсійних схем недержавного пенсійного фонду»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: