В українських компаніях впроваджуватимуть корпоративні інновації

Європейська Бізнес Асоціація та Український фонд стартапів сприятимуть впровадженню корпоративних інновацій. Зокрема, вони запускають спільну ініціативу, метою якої є вирішення проблемних питань українського та міжнародного бізнесу через впровадження та імплементацію інноваційних продуктів та рішень, які пропонують українські стартапи. Про це йдеться у повідомлнні ЄБА.

Розуміючи, що сучасні компанії шукають рішення для оптимізації бізнесу та нерідко, через брак комунікації всередині екосистеми, можуть не знати про наявність цікавих та доступних рішень, EBA у тісній співпраці з Фондом пропонує пошук стартапів та інноваційних рішень, які допоможуть вирішити проблеми бізнесу або ж оптимізувати необхідні бізнес-процеси.

Ключовий елемент для зростання успішної стартап-екосистеми – це успішне партнерство для підтримки бізнесу за умов глобальної конкуренції. Саме тому платформа корпоративних інновацій дозволить стартапам знайти можливості для пілотування своїх продуктів або залучення додаткового фінансування, а компанії зможуть впроваджувати найпрогресивніші рішення та технології для оптимальної роботи без додаткових витрат коштів та часу. Інноваційні рішення у корпораціях вже перейшли з розряду «тренд» у розряд «необхідність», тому в ЄБА впевнені, що тісна взаємодія компаній зі стартапами стане взаємовигідною для них обох, а також матиме позитивний вплив на становлення та розвиток стартап екосистеми України.

«З самого початку роботи Фонду ми були націлені на пошук додаткових можливостей для українських стартапів, які б не обмежувалися лише грантами. Наша ініціатива з ЕВА – це реальна можливість надати такі можливості як для корпорацій, так і для українських стартапів. З одного боку, бізнес виграє від того, що отримує доступ до цікавих та інноваційних рішень від українських стартапів. Стартапи, у свою чергу, запропонують свої ідеї бізнесу, які в подальшому можна впровадити в бізнес процесах», – зауважив Директор Український фонду стартапів Павло КАРТАШОВ.

Виконавчий директор ЄБА Анна ДЕРЕВ’ЯНКО, коментуючи ініціативу, розказала про важливу роль інновацій в житті сучасного бізнесу: «Інновації допомагають бізнесу вистояти в непрості часи. Водночас сам бізнес має бути достатньо сміливим, аби впроваджувати інновації. А ще – вірити в себе та свій продукт. Сьогодні чимало український компаній пропонують креативні та цікаві рішення, аби життя бізнесу ставало простішим, а робота ще більш ефективною. Власне, аби визначити, які саме труднощі має бізнес та які рішення допоможуть йому їх вирішити, ми спільно з Ukrainian Startup Fund і запустили дану ініціативу. Бізнес сильніше, коли він підтримує один одного, особливо в кризові часи. Тож пропоную компаніям ділитись існуючими труднощами, а ми, зі свого боку, спробуємо допомогти знайти інструменти для їх вирішення».

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: