Фінустанови взаємодіятимуть з НБУ в онлайн режимі

Національний банк пропонує нову онлайн-форму взаємодії для фінансових установ, йдеться у повідомленні регулятора.

Відтепер учасники фінансового ринку можуть надіслати електронний запит на отримання довідкової інформації з питань ліцензування та реєстрації безпосередньо з веб-сайта Національного банку. Раніше була доступна лише форма для ініціювання зустрічі із представниками профільних підрозділів регулятора для обговорення вище згаданих питань.

Для цього на веб-сайті НБУ створені зручні онлайн-форми оформлення запитів – подати запит на ініціювання зустрічі з питань ліцензування або подати запит щодо питань ліцензування. Відповідні онлайн-форми розміщені у підрозділах розділу «Нагляд».

Обидві онлайн – форми передбачені виключно для учасників фінансового ринку та їхніх представників. Для споживачів фінансових послуг передбачені окремі канали комунікацій.

Особливості подання запитів з питань ліцензування фінустановами є такі:

– надання інформації на електронний запит не є консультаційними послугами;

– інформація, надана у відповіді на електронний запит, є виключно довідковою;

– відповідь на електронний запит не впливає на результати розгляду Національним банком документів, поданих заявником у межах чинних процедур;

– відповідь на електронний запит не є та не заміняє будь-яку процедуру, й жодним чином не впливає на встановлений порядок звернення заявника до НБУ.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: