Програму доступних кредитів планують розширити

У рамках онлайн форуму «Доступні кредити 5%-7%-9%: кредитування в карантин. Виклики та рішення для бізнесу» відбулося обговорення результатів та перспектив програми доступних кредитів, інформує прес-служба Мінекономрозвитку.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Олександр РОМАНІШИН у своєму виступі наголосив, що фінансова підтримка малого і середнього підприємництва залишається одним із ключових пріоритетів Уряду та Мінекономрозвитку. Наразі Міністерство розробляє нову стратегію розвитку МСП після 2020 року, яка має стати важливим елементом Національної економічної стратегії 2030.

«Програма доступних кредитів 5%-7%-9% стала для нас потужним маркером стану та готовності МСП до залучення банківського фінансування. Робота над удосконаленням програми не припиняється, попереду її посилення портфельними гарантіями та розширення на представників середнього бізнесу з оборотом до 20 млн. євро», – зазначив заступник Міністра.

Слід зазначити, що від старту програми «5%-7%-9%» банки-учасники видали 6334 позики на загальну суму 14,67 млрд. грн. З них понад 10 млрд. грн. – рефінансування попередньо отриманих позик, 2,8 млрд. грн. підприємці отримали на капітальні інвестиції та 1,8 млрд. грн. в якості антикризових кредитів під 3%.

Крім того, у фокусі уваги Мінекономіки є також робота над альтернативними способами фінансування, аби максимально широке коло підприємців могло отримати потрібний для розвитку ресурс, зокрема факторинг та онлайн платформи залучення фінансування та інвестицій.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: