НДУ удосконалює сервіси для клієнтів

Центральний депозитарій прагне створити максимально зручні та комфортні умови користування програмним забезпеченням Depend для депозитарних установ.

Зокрема, як повідомляє НДУ, для клієнтів, які для здійснення функцій депозитарних установ використовують ПЗ Depend, Центральний депозитарій розвиває послуги з формування (на підставі даних з системи депозитарного обліку) різних масивів даних за замовленням. Він вивчає попит, спілкується з представниками депозитарних установ та аналізує потреби ринку.

Послугою з формування масиву даних, яку було раніше розроблено Центральним депозитарієм, скористались вже багато депозитарних установ у процесі переведення обслуговування рахунків власників, відкритих за договором з емітентом, від однієї депозитарної установи до іншої.

У результаті такого значного попиту на дану послугу, Центральним депозитарієм було додатково розроблено послугу з формування й інших видів масивів даних. Такі масиви даних можуть бути корисними як для підготовки даних для масового здійснення адміністративних та облікових операцій за допомогою функціоналу ПЗ Depend, так і, наприклад, для підготовки до розсилки повідомлень депонентам, або для внутрішньої системи білінгу.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: