ФДМУ планує на початку 2021 року відновити велику приватизацію

Про це йшлося на вебінарі «Перспективи торгівлі та інвестицій між Великою Британією та Україною з акцентом на інфраструктуру нових проектів», який відбувся в рамках проведення IV щорічного Ukrainian Investment Roadshow відбувся, передає прес-служба ФДМУ.

У ході вебінару Голова ФДМУ Дмитро СЕННИЧЕНКО поінформував закордонних інвесторів про підготовку об’єктів великої приватизації до аукціонів та здійснювану роботу радниками – компаніями зі світовими іменами та репутацією, які допомагають Фонду держмайна приводити ці активи до кращого стану.

Він також акцентував увагу на важливості розблокування процесу великої приватизації, оскільки через законодавчу заборону на проведення аукціонів великої приватизації до кінця дії обмежувальних заходів, пов’язаних з карантином, об’єктивно відсутня змога дати старт цьому процесу до кінця 2020 року.

«Фонд державного майна не марнує час: починаючи з I кварталу 2021 року сподіваємось на приватизацію Об’єднаної гірничо-хімічної компанії, за нею піде Завод «Більшовик», 6 обленерго і далі буде», – заявив Дмитро Сенниченко.

За його словами, кожен квартал 2021 року має чим зацікавити інвестора.

«Інтерес до об’єктів великої приватизації та попит на них ми уже бачимо, і то неабиякий. Ринок в очікуванні, і я впевнений, щойно заборону на аукціони Верховною Радою буде знято – ми його не розчаруємо», – резюмував Голова Фонду держмайна.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: