Типові механізми фінмоніторингу

Державною службою фінансового моніторингу України узагальнено типологічні дослідження за 2016, 2015, 2014 роки. Про це повідомляє прес-служба відомства.

У цих дослідженнях висвітлюються результати роботи підрозділу фінансової розвідки України та інших залучених державних органів з викриття сучасних схем та методів, які використовуються для легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансування тероризму.

Коментуючи представлене узагальнення, Голова Держфінмоніторингу Ігор Черкаський зазначив, що за останні три роки відбулись значні трансформаційні перетворення в державі. В даних умовах відомство концентрувало свої зусилля на виявленні актуальних загроз фінансовій безпеці України, передавши 2051 узагальнений та додатковий узагальнений матеріал до правоохоронних і розвідувальних органів, здійснювало ідентифікацію та узагальнення типових схем відмивання коштів і фінансування тероризму (сепаратизму).

Узагальнення містить у собі типологічні дослідження Держфінмоніторингу, які стосуються:

– відмивання доходів, отриманих від корупційних діянь (типологія 2016 року);

– типових інструментів, способів та механізмів розміщення і відмивання кримінальних доходів (типологія 2015 року);

– актуальних методів, способів та фінансових інструментів фінансування тероризму та сепаратизму (типологія 2014 року).

Підготовлений Держфінмоніторингом збірник типологічних досліджень стане у нагоді практичним працівникам державного та приватного сектору, а також громадськості, що опікуються питаннями захисту фінансової системи від посягань злочинного середовища.

Більш детально – у Типологічних дослідженнях Держфінмоніторингу

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: