Як розкриватиметься інформація про кінцевих бенефіціарних власників

Держфінмоніторингом підготовлено Керівні настанови щодо розкриття інформації про кінцевих бенефіціарних власників. Документ розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні, з урахуванням вимог Директив ЄС 2015/849 та 2018/843 щодо посилення вимог до прозорості бенефіціарної власності, за результатами узагальнення національного законодавства, кращих міжнародних практик, тематичних досліджень та невирішених проблемних питань. Про це інформує прес-служба Держфінмоніторингу.

Керівні настанови стосуються розкриття інформації про кінцевих бенефіціарних власників (КБВ) юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, громадських формувань, трастів та інших (подібних до трастів) правових утворень та підготовлені з метою окреслення проблемних питань, вирішення яких стане передумовою побудови в Україні ефективного механізму ідентифікації, валідації та верифікації даних про КБВ.

У передмові до вищевказаного документа, Голова Держфінмоніторингу Ігор ЧЕРКАСЬКИЙ зазначив: «Сподіваємося, що представлений документ стане надійною опорою для суб’єктів державного та первинного фінансового моніторингу, а також для інших зацікавлених сторін на шляху подальшого поступу у напрямі приведення національного інституту антилегалізаційного стримування у відповідність до нових міжнародних стандартів, зокрема й у царині випрозорювання бенефіціарної власності бізнесу, який провадить свою господарську діяльність в Україні, а також висвітлення структур власності тих нерезидентних ділових одиниць, до діяльності яких причетні громадяни України».

Більш детально – у Керівних настановах щодо розкриття інформації про кінцевих бенефіціарних власників

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: