Законодавство фінансового ринку імплементують до стандартів ЄС

Національний банк як один із фінансових регуляторів працює над імплементацією європейських норм у національне законодавство України, йдеться у повідомленні на офіційній сторінці НБУ у Facebook.

«Ми долучилися до розробки законопроекту №4367, який вже зареєстрований у Парламенті та пропонує зміни до Закону «Про банки і банківську діяльність». Серед новацій – зміцнення корпоративного управління у банках, а також запровадження нової структури капіталу банків, що посилить їхню здатність поглинати збитки. Цей законопроект розроблений відповідно до актів Європейського Союзу. Національний банк системно виконує взяті зобов’язання за Угодою про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом», – наголосив Начальник Управління європейської інтеграції та міжнародних програм Володимир КУЧИН під час п’ятого засідання Комітету асоціації Україна-ЄС у торговельному складі.

Також Нацбанк зробив кроки вперед у наближенні до європейських норм законодавства про фінансовий моніторинг, регулювання ринку платежів та переказу коштів. Крім цього, регулятор розпочав роботу над наближенням до європейських стандартів регулювання страхового ринку.

Європейська сторона високо оцінила прогрес імплементації європейських норм у фінансовій сфері.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: