НКЦПФР встановить вимоги до інструментів початкового капіталу

Комісія оприлюднила проект Рішення «Про затвердження Вимог до інструментів капіталу, які можуть включатись до початкового капіталу».

Документ розроблений відповідно до законів «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів».

Проектом Рішення встановлюються вимоги, за умови відповідності яким інструменти капіталу можуть вважатись інструментами початкового капіталу юридичної особи, яка має намір провадити професійну діяльність на ринках капіталу та організованих товарних ринках.

Відповідні вимоги до інструментів початкового капіталу в Європейському законодавстві визначені статтею 28 Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄС) №575/2013 від 26 червня 2013 року про пруденційні вимоги до кредитних організацій та інвестиційних компаній, імплементація якого передбачена частиною 2 статті 3 Закону «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки».

Таким чином, зазначеним проектом Рішення у законодавство України імплементуються положення відповідної норми законодавства ЄС.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Вимог до інструментів капіталу, які можуть включатись до початкового капіталу»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: