Ринок віртуальних активів в Україні вирішили дослідити

UVCA разом з Мінцифрою та компанією Hacken досліджуватимуть ринок віртуальних активів в Україні. З цією метою вони підписали відповідний Меморандум, йдеться у повідомленні Асоціації.

Дослідження ринку віртуальних активів в Україні сприятиме:

– аналізу динаміки функціонування сфери віртуальних активів та окремих аспектів обігу криптовалют;

– загальному огляду галузі, зокрема кількості компаній-емітентів токенів в Україні;

– виявленню та формуванню необхідних умов для якісного розвитку сфери віртуальних активів;

– залученню зовнішніх інвестицій та впровадженню новітніх технологій у країні.

«Структурний аналіз сфери віртуальних активів в Україні першочергово необхідний, щоб зрозуміти, що відбувається на місцевому ринку. Виявлення сильних сторін цієї галузі сприятиме формуванню власної довгострокової моделі залучення зарубіжного капіталу та розширить можливості адаптації вітчизняної економіки до світового інвестиційного процесу», – вважає Заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр БОРНЯКОВ.

«Україна на сьогодні є світовим лідером з використання криптовалют. Завдяки спільному дослідженню ми зможемо ґрунтовніше зрозуміти переваги та больові точки галузі. Це закладе надійний фундамент для розвитку ринку віртуальних активів в Україні та допоможе сформувати ефективну модель залучення інвестицій в українські блокчейн-стартапи. Нам потрібен прорив. Радію появі інноваторських ідей та великим досягненням Міністерства цифрової трансформації, що змінюють країну вже сьогодні. Підписання Меморандуму є одним із важливих кроків у реалізації подібних ініціатив», – розповів Виконавчий директор компанії Hacken Дмитро БУДОРІН.

«Як єдиний голос ринку приватних інвестицій протягом понад 6 років UVCА спільно з членами розвиває інвестиційний ринок України та альтернативні фінансові інструменти. Важливим аспектом дослідження є всебічне відображення галузі та представлення надійних ринкових даних. Ми раді співпрацювати з Міністерством цифрової трансформації України з боку держави та компанією Hacken як безпосереднім гравцем ринку віртуальних активів задля забезпечення різностороннього та якісного результату, просування України як технологічної країни за кордоном», – наголосила Виконавчий директор UVCA Ольга АФАНАСЬЄВА.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: