Річний план приватизаційних надходжень у 2020 році перевищено у шість разів

За результатами приватизаційних аукціонів, проведених у минулому році, до Держбюджету має надійти понад 3 млрд. грн., інформує прес-служба ФДМУ.

Для цього Фонд забезпечив проведення близько тисячі дев’ятисот приватизаційних аукціонів, вартість об’єктів на яких зростала в середньому вдвічі.

Серед найбільш успішних можна відзначити приватизацію готелю «Дніпро» з переможною ставкою на аукціоні розміром 1,11 млрд. грн. та продаж акціонерного товариства «Київпассервіс» за 231 млн. грн.

При цьому йдеться не лише про окремі об’єкти, приватизація впливає на цілі галузі. Так, у рамках демонополізації ринку виготовлення спирту Фонд держмайна забезпечив проведення прозорих аукціонів з приватизації об’єктів ДП «Укрспирт».

Завдяки цьому до Держбюджету мають надійти понад 1,2 млрд. грн., а економіка отримає позитивний ефект від розвитку цілої галузі.

Варто зазначити, що ФДМУ виконав встановлений план з надходжень до бюджету від приватизації ще в червні 2020 року.

Такі результати стали можливими завдяки ефективній роботі Фонду та впровадженим ним інструментам прозорості, відкритості інформації та єдиних правил для всіх учасників.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: