У І кварталі 2020 року ФДМУ планує виставити на приватизацію близько ста держпідприємств

Зараз Фонд держмайна займається передприватизаційною підготовкою даних об’єктів.

Про це розповів Заступник Голови ФДМУ Тарас ЄЛЕЙКО в прямому ефірі на Facebook, передає прес-служба Фонду.

У 2020 році Фонд держмайна провів близько 1900 приватизаційних аукціонів та залучив До державного бюджету близько 3 млрд. грн., перевиконавши встановлений план у 6 разів. Серед найбільш успішних аукціонів торік були торги з продажу готелю «Дніпро», «Київпассервіс», спиртових активів тощо.

«Що стосується планів на 2021 рік, вони є амбітними – план надходжень від приватизації становить 12 млрд. грн., який є абсолютно реальним за умови розблокування великої приватизації», – сказав Тарас Єлейко.

Він також висловив подяку народним депутатам Верховної Ради, які підтримали в першому читанні законопроект №4543 про розблокування великої приватизації, зазначивши: «У цьому році в нас може відбутися перший за 16 років аукціон з великої приватизації».

Під час прямого ефіру було надано інформацію щодо низки об’єктів, які готуються до приватизації вже найближчим часом, серед яких: спиртові активи, експертно-технічні центри Держпраці, окреме майно пенітенціарних установ, комбінати хлібопродуктів тощо.

«Протягом І кварталу ми плануємо виставити на приватизацію близько 100 державних підприємств різної направленості, тому пропонуємо інвестиційне меню на будь-який смак. Зараз йде активна підготовка об’єктів: збирається інформація, готуються віртуальні кімнати даних, тизери. Тому запрошуємо всіх на сайт privatization.gov.ua ознайомитися з об’єктами приватизації та до участі у прозорих аукціонах», – резюмував Тарас Єлейко.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: