НБУ відкриє «Особистий кабінет»

Національний банк України презентував концепцію свого майбутнього веб-сайту, на якому з’явиться ряд нових сервісів.

 Концептуальними особливостями нового сайту, за даними прес-служби Нацбанку, стануть такі:

 – можливість швидкого та зручного доступу до будь-якої необхідної інформації;

 – поява таких сервісів, як «портал даних/аналітичний хаб»» та «кабінети банків»;

 – створення мікросайтів, орієнтованих на ефективну взаємодію з окремими цільовими аудиторіями.

Усе це має істотно поліпшити взаємодію користувачів з Національним банком.

Окрім сучасного дизайну та покращеної навігації, оновлений сайт матиме адаптивну функціональність, завдяки якій елементи інтерфейсу, включаючи тексти, будуть автоматично пристосовуватись до розмірів екрану. Нові інструменти візуалізації даних полегшать доступ до статистики і розуміння ключових економічних індикаторів.

З «Особистого кабінету» нового сайту НБУ користувачі зможуть надсилати запитання, звернення та отримувати відповіді, записатись на відвідання події, формувати та зберігати набори даних, отримувати оперативні розсилання із заданою періодичністю. Сервіс пошуку дозволить швидко знайти певну фінансову установу та отримати довідкову інформацію про її фінансовий стан.

Запуск нового Інтернет-представництва центрального банку запланований на вересень цього року.

Слід зазначити, що Проект з розробки нового сайту НБУ було розпочато рік тому. За технічною допомогою задля залучення кращих практик центральних банків Національний банк звернувся до міжнародних донорів. У цьому проекті Нацбанк отримав підтримку від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

За результатами відкритого конкурсу щодо відбору виконавця для розробки нового веб-сайту, який було проведено USAID у 2016 році, переможцем визначено ТОВ «Джая Діджітал».

Контракт на розробку нового веб-сайту було укладено між проектом «Міжнародне партнерство заради фінансової стабільності» (IP-FSS), ТОВ «Джая Діджітал» та Національним банком України на початку 2017 року. Роботи фінансуються USAID в рамках проекту IP-FSS.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: