У 2021 році на приватизацію буде виставлено три великі об’єкти

У ФДМУ розповіли про пріоритетні об’єкти великої приватизації на поточний рік.

Так, під час підписання Меморандуму про співпрацю Фонду держмайна з UkraineInves Голова ФДМУ Дмитро СЕННИЧЕНКО повідомив, що у цьому році до приватизації готуються три великі об’єкти – АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», АТ «ПКМЗ» (завод «Більшовик») та «Президент-готель», йдеться у повідомленні прес-служби Фонду.

За його словами, ФДМУ провів систематичну роботу, щоб ці об’єкти вийшли на аукціон якомога швидше, але це можливо виключно після зняття заборони на велику приватизацію Верховною Радою.

Завдяки очищенню АТ «ОГХК» від корупційних схем та розкриттю інформації про цей актив, Фонд держмайна констатує високу зацікавленість до нього з боку потенційних інвесторів, переважна більшість з яких іноземні.

Приватизація АТ «ПКМЗ» (завод «Більшовик») запланована на ІІ квартал 2021 року та є шансом на друге життя для цього підприємства. Адже у попередні роки виробництво було знищене, і тепер основний вид діяльності – здача приміщень в оренду. Об’єкт має 500 млн. грн. боргів. Натомість приватизація дозволить перенести виробничі потужності з житлової зони, а наявні площі будуть використані на користь киян. Це допоможе не лише зберегти робочі місця працівникам, а й створити нові та модернізувати виробництво.

«Президент-готель», який розміщений у самому центрі Києва, заплановано приватизувати у ІІ кварталі 2021 року. Для цього активно працює радник Concorde Capital, але Фонд уважно слідкує за процесом підготовки для дотримання інтересів держави.

Дмитро Сенниченко також розповів, що за процедурою радник має рекомендувати стартову ціну, яку потім має затвердити Уряд – але ринкову ціну встановить прозорий аукціон з конкурентними торгами.

«Наше завдання – забезпечити прозорість процесу та повне розкриття інформації, а також встановлення чітких постприватизаційних умов, які забезпечують захист прав працівників та збереження виробництва», – резюмував Голова ФДМУ.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: