Державна іпотечна установа ініціює вдосконалення законодавства

ДІУ пропонує зміни до законодавчих актів щодо іпотеки та ринку фінансових послуг, передає її прес-служба.

Державна іпотечна установа, як фінансова компанія, яка вже 16 років проводить діяльність на ринку фінансових послуг, постійно займається розробкою та втіленням у життя нових фінансово-кредитних інструментів забезпечення житлом, рефінансування іпотечних кредитів, фінансового лізингу житла. Законодавчі пропозиції ДІУ мають на меті суттєве поліпшення відносин між ринком, державними інститутами та громадянами України.

Зокрема, ініціативи ДІУ щодо оптимізації та вдосконалення механізму передачі у фінансовий лізинг об’єктів житлової нерухомості як альтернативи довгострокового фінансування придбання житла враховані при підготовці проекту закону «Про фінансовий лізинг».

Крім того, ДІУ опрацьовано та подано пропозиції до законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізмів виведення банків з ринку та задоволення вимог кредиторів цих банків». Пропозиції Установи спрямовані на поліпшення механізмів задоволення вимог якомога більшої кількості кредиторів банків, що виводяться з ринку, спрощення можливості погашення заборгованості перед такими банками особами, які одночасно є кредиторами цих банків.

Також Державною іпотечною установою внесені пропозиції до проекту закону «Про фінансові послуги та фінансові компанії». Дані ініціативи спрямовані на приведення вимог щодо діяльності фінансових установ, регулювання та нагляду за ними до міжнародних стандартів. Подальший прогрес та оптимізація ринку фінансових послуг приведе до майбутнього розвитку економіки України.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: