Українці дедалі більше користуються електронними грошима

Упродовж усього 2020 року в Україні зростав попит на електронні гроші. Про це йдеться на офіційній сторінці НБУ у Facebook.

Так, за даними Нацбанку, кількість «електронних гаманців» за минулий рік збільшилась на 7% до 79 млн., а обсяг операцій з електронними грошима – на 15% до 19,3 млрд. грн.

Натомість обсяг випущених електронних грошей зменшився у три рази до 60 млн. грн. Така тенденція пояснюється тим, що у другому півріччі 2020 року ринок залишили кілька великих учасників.

Загалом минулий рік був знаковим для цього ринку. Національний банк осучаснив відповідне регулювання та гармонізував його із законодавством України та ЄС у сфері здійснення фінансового моніторингу.

Використання електронних грошей вдалося зробити прозорішим, а користувачів електронних грошей – поінформованими та захищеними. Тепер кожен користувач буде ідентифікований та верифікований банком так само, як і під час звичайного відкриття рахунку. При цьому перекази з використанням електронних грошей мають супроводжуватися інформацією про платника та отримувача.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: