Нові вимоги до торговців цінними паперами запровадять пізніше

НКЦПФР перенесла терміни нових вимог до діяльності торговців цінними паперами, йдеться у повідомленні регулятора.

До Комісії надійшли звернення від асоціацій, які представляють інтереси професійних учасників фондового ринку, щодо ситуації, яка склалась на рину у зв’язку із необхідністю приведення діяльності учасників у відповідність до нових вимог.

Так, нормативними актами передбачено, що вони набирають чинності через 60 днів з дня їх офіційного опублікування, а саме 27.03.2021 р.

НКЦПФР було детально розглянуто та взято до уваги вищезазначені звернення. Так, 11.03.2021 р. на черговому засіданні регулятора було прийнято рішення про внесення змін до нормативних актів з метою перенесення набрання ними чинності на 1.07.2021 р.

Зазначені зміни стосуються:

– Рішення НКЦПФР від 3.11.2020 р. №640 «Про затвердження Вимог (правил) щодо здійснення діяльності з торгівлі цінними паперами: брокерської діяльності, дилерської діяльності, андеррайтингу, управління цінними паперами»;

– Рішення НКЦПФР від 3.11.2020 р. №641 «Про затвердження Вимог до договорів, які укладаються під час провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) – діяльності з торгівлі цінними паперами: брокерської діяльності, дилерської діяльності, андеррайтингу, управління цінними паперами».

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: