Українські компанії отримали орієнтир для розвитку корпоративного управління

НКЦПФР затвердила документ під назвою «Кодекс корпоративного управління: ключові вимоги і рекомендації», інформує прес-служба регулятора.

Кодекс був напрацьований разом з українськими та міжнародними експертами і використовує найкращі світові практики та розробки в корпоративному управлінні. Він відповідає Керівним принципам корпоративного управління Організації Економічного співробітництва та Розвитку (ОЕСР), чинному законодавству України та загальноприйнятим стандартам етичної поведінки.

Слід зазначити, що у січні поточного року Міністерство фінансів України, як суб’єкт управління, затвердило Кодекс корпоративного управління НЕК «Укренерго», котрий став першим в Україні прикладом імплементації корпоративних практик.

Метою впровадження Кодексу в компанії є підвищення прозорості та швидкості прийняття рішень, її стратегічний розвиток та ефективність інвестицій, захист економічних інтересів держави як акціонера.

Зокрема, документ визначає:

– принципи управління діяльністю НЕК «Укренерго»;

– механізми зовнішнього аудиту, внутрішнього контролю, системи управління ризиками;

– вимоги корпоративної етики, яких зобов’язані дотримуватись посадові особи;

– політику розкриття інформації та принципи взаємодії зі стейкхолдерами.

«Цивілізований та сучасний ринок капіталу передбачає впровадження ефективного корпоративного управління, що є запорукою довіри до компанії та сприяє створенню надійності в інтересах акціонерів, працівників та інших стейкхолдерів. Українські товариства тільки стають на цей корпоративний шлях. Але ми сподіваємось, що розроблений Комісією Кодекс корпоративного управління є орієнтиром руху та стандартом, який поступово буде адаптований в реалії життя українських компаній», – зазначив Голова НКЦПФР Руслан МАГОМЕДОВ.

Наразі інші українські державні підприємства вже працюють над розробкою власного кодексу корпоративного управління на основі національного «Кодексу корпоративного управління: ключові вимоги і рекомендації».

Більш детально – у «Кодексі корпоративного управління: ключові вимоги і рекомендації»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: