Фондовий ринок закликають до уважності

Професійні учасники фондового ринку повинні здійснити розрахунок пруденційних нормативів за січень 2017 року за новими вимогами, які набрали чинності з 1.01.2017 р., та подати до НКЦПФР адміністративні дані з урахуванням цих змін. Про це повідомляє прес-служба Комісії.

У свою чергу, профучасники, які вже подали до регулятора адміністративні дані за січень 2017 року до 28.02.2017 р., повинні будуть врахувати зазначені зміни з наступного місяця.

При цьому НКЦПФР інформує про набуття чинності з 28.02.2017 р. Рішення Комісії від 10.01.2017 р. №1 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку».

Цим Рішенням було синхронізовано вимоги Положення щодо пруденційних нормативів професійної діяльності на фондовому ринку та вимог до системи управління ризиками (затверджене рішенням НКЦПФР від 28.07.2016 р. №819) і низки інших нормативно-правових актів Комісії, які регламентують подання адміністративних даних та інформації професійними учасниками фондового ринку.

Комісія рекомендує профучасникам слідкувати за змінами нормативно-правових актів та своєчасно враховувати їх у своїй професійній діяльності, а саморегулівним організаціям активніше працювати над системним впровадженням цих змін в діяльності професійних учасників.

Також у повідомленні зазначається, що процес внесення змін до нормативно-правових актів НКЦПФР чітко регламентований і в середньому триває декілька місяців. У випадку внесення змін до розрахунку пруденційних нормативів цей процес розтягується майже на 9 місяців. Всі стадії схвалення і доопрацювання нормативно-правових актів висвітлювались на офіційному веб-сайті НКЦПФР.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: