Шахрайство з позичальниками неплатоспроможних банків активізувалося

Останнім часом почастішали скарги від позичальників неплатоспроможних банків щодо сумнівних пропозицій з боку маловідомих фінансових організацій. За інформацією прес-служби ФГВФО, такі організації, зокрема, пропонують викупити залишок за кредитами з дисконтом.

Однак, відповідно до чинного законодавства, подібні дії сторонніх організацій без відома банку кваліфікуються як «шахрайство» і тягнуть за собою передбачену законодавством відповідальність. Крім того, позичальники мають усвідомлювати, що у разі співпраці з подібними організаціями всі ризики, пов’язані з їх грошима та майном, несуть вони самі.

Враховуючи зазначені факти, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб застерігає клієнтів неплатоспроможних банків від співпраці з маловідомими фінансовими організаціями.

Також Фонд закликає тих, кому треті особи пропонують сумнівні з точки зору законності послуги, повідомляти про ці факти до його Департаменту розслідування протиправних діянь. Виявлені факти будуть розслідувані, а зібрані матеріали – передані до правоохоронних органів.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: