На рахунки неплатоспроможних банків з початку року надійшло понад 112 млн. грн.

Протягом лютого 2021 року надходження коштів до банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів, склали 91,3 млн. грн. Найбільше коштів отримано від погашення цінних паперів – 48,7 млн. грн. (АТ «Місто Банк»). Про це йдеться у повідомленні ФГВФО. 

Від продажу активів через електронні аукціони, які проходять за відкритою та прозорою процедурою, банки отримали 14,5 млн. грн.

Найбільше коштів від реалізацій активів у лютому 2021 року отримали:

– ПУАТ «ФІДОБАНК» – 8,3 млн. грн.;

– ПАТ «ДІАМАНТБАНК» – 2,5 млн. грн.;

– АТ «ВТБ БАНК» – 1,3 млн. грн.;

– АТ «ДЕЛЬТА БАНК» – 1,3 млн. грн.

Крім того, від погашення кредитів протягом лютого 2021 року на рахунки неплатоспроможних банків надійшло 26,9 млн. грн., з яких найбільшу суму надходжень отримали АТ АКБ «АРКАДА» (9 млн. грн.) та ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» (8,6 млн. грн.). Від оренди майна банки, що перебувають в управлінні Фонду, отримали 1,2 млн. грн.

Загалом з початку року сума надходжень коштів до банків склала 112,4 млн. грн., у т. ч. від продажу активів – 19,5 млн. грн., погашення кредитів – 41,8 млн. грн., оренди майна – 2,3 млн. грн., погашення цінних паперів – 48,7 млн. грн.

Кошти, що надходять від управління та реалізації активів (майна) неплатоспроможних банків в управлінні Фонду, спрямовуються на задоволення вимог їхніх кредиторів у черговості, визначеній статтею 52 Закону «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: