НДУ оптимізує процеси щодо допуску іноземних цінних паперів до обігу в Україні

Вже більше десяти років поспіль взаємодія НДУ з Clearstream надає захищений доступ до фінансових інструментів понад 50 країн світу. Такі інструменти, що допущені до торгівлі на біржовому ринку України, істотно активізували його. Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці НДУ у Facebook.

Кореспондентські відносини (лінк) між НДУ та Clearstream розпочалися ще в 2010 році, саме коли НДУ відкрив кореспондентський рахунок у Міжнародному центральному депозитарії цінних паперів Clearstream Banking Luxembourg (CBL). Завдяки цьому українські професійні учасники фондового ринку отримали доступ до цінних паперів, випущених в усьому світі.

Лінк успішно забезпечує доставку іноземних цінних паперів таких компаній, як Apple Inc., Tesla, Inc., U.S. Department of the Treasury в депозитарну систему України. Як результат, на сьогодні загальний обсяг таких цінних паперів складає понад $51 млн.

Активна позиція НДУ у співпраці з НКЦПФР щодо внесення необхідних змін у відповідні нормативно-правові акти суттєво спростила процедуру допуску іноземних цінних паперів на український фондовий ринок.

НДУ надалі разом з регулятором продовжує вибудовувати оптимальні процеси щодо допуску іноземних цінних паперів до обігу на території України.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: