Держфінмоніторинг відзвітував про відкритість

Офіційний веб-сайт Держфінмоніторингу увійшов до п’ятірки лідерів Рейтингу інформаційної відкритості сайтів Центральних органів державної виконавчої влади.

Як зазначається у повідомленні прес-служби відомства, воно приділяє значну увагу веденню системної інформаційної політики, у тому числі шляхом взаємодії з приватним сектором та громадськістю через своє офіційне Інтернет представництво.

Офіційний веб-сайт Держфінмоніторингу має багато корисних сервісів, як для суб’єктів первинного фінансового моніторингу, так і для суб’єктів державного фінансового моніторингу, а також корисні посилання та інформацію для громадськості.

На зазначеному сайті на постійній основі розміщуються новини, статистичні дані щодо роботи служби, запитання, які часто ставляться суб’єктами первинного фінансового моніторингу, та відповіді на них, списки терористів, огляди нормативно-правової бази та проекти актів у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

При цьому офіційний веб-сайт Держфінмоніторингу відповідає загальноприйнятим вимогам зручності користування та пошуку інформації. Підтвердженням ефективності його роботи та відповідності технологічним вимогам щодо функціонування, інформаційного наповнення та відкритості є четверте місце, яке він посів у Рейтингу інформаційної відкритості сайтів Центральних органів державної виконавчої влади за підсумками 2016 року, що складається на постійній основі Інститутом розвитку регіональної преси.

Рейтинг передбачає оцінювання веб-сайтів 70 державних органів на повноту, актуальність та навігаційну доступність інформації за 221 параметром. Параметри моніторингових досліджень акумулюють всі види інформації, яка повинна бути на сайтах органів державної влади, зважаючи на повноваження кожного з них.

Слід зазначити, що лідером Рейтингу-2016 є Антимонопольний комітет України. Серед державних органів фінансової сфери найвища позиція (9) належить Державній податковій службі. Державна аудиторська служба (фінансова інспекція) розташувалася на 11 місці, Фонд держмайна – на 22 місці, НКЦПФР – на 24 місці, Нацкомфінпослуг – на 41 місці, Державна казначейська служба – на 49 місці, Міністерство фінансів – на 64 місці.

Більш детально – у Рейтингу інформаційної відкритості сайтів ЦОВВ

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: