На ринку деривативів з’явиться стандартизована документація

ISDA – 4 літери, які можуть запустити український ринок деривативів. Саме під таким лозунгом проходив круглий стіл, організований проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» разом з НАБУ, European Business Association та American Chamber of Commerce in Ukraine, повідомляється на офіційній сторінці Проекту у Facebook.

Захід був присвячений представленню та обговоренню перших проектів стандартизованої документації для укладення позабіржових деривативів в Україні (так званої, локалізованої версії генеральної угоди ISDA).

«У планах до початку липня – мати готову стандартизовану генеральну угоду, документи щодо забезпечення та для десяти видів деривативних контрактів» – зазначила Заступник керівника проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Юлія ВІТКА.

Учасники дискусії наголосили, що стандартизована документація, яка використовувалася б широким колом гравців ринку, змогла б вирішити проблему відсутності довіри на ринку.

Представник Міжнародної асоціації свопів та деривативів (ISDA) Пітер ВЕРНЕР акцентував, що важливо не просто перенести концепції з міжнародної версії ISDA, а дійсно адаптувати її до української правової системи.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: