Нацдепозитарій планує змінити Регламент та Правила

Правління НДУ попередньо схвалило зміни до Регламенту провадження депозитарної діяльності Центрального депозитарію цінних паперів та Правил Центрального депозитарію цінних паперів. Такий крок зроблено у зв’язку із внесенням змін до законодавства та необхідністю приведення внутрішніх документів у відповідність до нього, йдеться у повідомленні Нацдепозитарію.

Зокрема:

– Регламентом та Правилами передбачено надання послуг щодо забезпечення проведення зборів власників облігацій з використанням авторизованої електронної системи та інших сервісів Центрального депозитарію.

– Регламентом та Правилами передбачено надання послуг щодо реєстрації випуску та обслуговування в депозитарній системі операцій з новим фінансовим інструментом – депозитними сертифікатами банків.

– Уточнено процедуру та приведено у відповідність до вимог законодавства процес направлення повідомлень та іншої інформації через депозитарну систему України.

– Для зручності емітентів та пришвидшення процесу Регламентом передбачено надання даних та отримання звітних документів щодо присвоєння коду цінних паперів засобами веб-сервісу «Кабінет Клієнта».

– Приведено у відповідність форму Регламенту – запит від депозитарної установи щодо допуску цінних паперів іноземного емітента до обігу на території України у зв’язку з прийняттям НКЦПФР нового Положення про допуск цінних паперів іноземних емітентів до обігу на території України.

– У Регламенті та Правилах уточнено процедури щодо обслуговування операцій емітента з виплати доходів/сум погашення та обслуговування погашення випуску цінних паперів емітента.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: