НКЦПФР регламентує порядок емісії та обігу депозитних сертифікатів банку

Комісія оприлюднила проект Рішення «Про затвердження Положення про порядок здійснення емісії депозитних сертифікатів банку та їх обігу».

Документ розроблений відповідно до Закону «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» з метою приведення нормативно-правових актів Комісії у відповідність до вимог Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів».

Проектом Рішення пропонується для затвердження Положення про порядок здійснення емісії депозитних сертифікатів банку та їх обігу, яким встановлюється послідовність дій емітента щодо емісії депозитних сертифікатів банку, оформлення інформації про випущені депозитні сертифікати банку, їх розміщення серед інвесторів (перших власників), реєстрації випуску депозитних сертифікатів банку Центральним депозитарієм цінних паперів, збільшення кількості депозитних сертифікатів банку у випуску, скасування реєстрації випуску та анулювання депозитних сертифікатів банку.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Положення про порядок здійснення емісії депозитних сертифікатів банку та їх обігу»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: