Для клірингової діяльності визначать ліцензійні умови

НКЦПФР оприлюднила проект Рішення «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на ринках капіталу – клірингової діяльності».

Документ розроблено на виконання Закону «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки» з метою нормативного врегулювання питання щодо ліцензійних умов провадження професійної діяльності на ринках капіталу – клірингової діяльності.

Проектом Рішення передбачено, зокрема, загальні вимоги, яким повинен відповідати заявник для отримання ліцензії та ліцензіат під час провадження клірингової діяльності, спеціальні вимоги, яким повинен відповідати заявник для отримання ліцензії на провадження клірингової діяльності центрального контрагента та ліцензіат під час провадження клірингової діяльності центрального контрагента, перелік документів, які подаються заявником для отримання ліцензії, відомості, які ліцензіат подає до НКЦПФР під час провадження клірингової діяльності, порядок реєстрації правил (змін до правил) клірингу.

Більш детально – у проект Рішення НКЦПФР «Про затвердження Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на ринках капіталу – клірингової діяльності»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: