Розрахунковий центр удосконалив внутрішні документи

Про це йдеться у повідомленні РЦ.

Так, Рішенням Правління ПАТ «Розрахунковий центр» від 18.05.2021 р. було затверджено нову редакцію Регламенту провадження клірингової діяльності публічного акціонерного товариства «Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках» та Положення про систему управління ризиками та гарантій публічного акціонерного товариства «Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках».

Зміни пов’язані з реєстрацією НКЦПФР нової редакції Положення про систему управління ризиками та гарантій публічного акціонерного товариства «Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках» (Рішення від 13.05.2021 р. №291), а також стосуються процедури здійснення операцій в режимі «РЕПО з контролем ризиків» та технології розміщення цінних паперів емітентом з дотриманням принципу «поставка проти оплати». Документи набирають чинності з 26.05.2021 р.

Більш детально – у Регламенті провадження клірингової діяльності публічного акціонерного товариства «Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках»  та Положенні про систему управління ризиками та гарантій публічного акціонерного товариства «Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: