Яким буде рівень витрат, пов’язаних зі здійсненням недержавного пенсійного забезпечення

НКЦПФР розробила проект Рішення «Про затвердження Положення про граничний розмір витрат, пов’язаних зі здійсненням недержавного пенсійного забезпечення».

Документ розроблено відповідно до законів «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», «Про недержавне пенсійне забезпечення», у зв’язку з набранням чинності Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» та з метою приведення у відповідність до норм Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів».

Також проектом Рішення передбачається визнати такими, що втратили чинність:

– Розпорядження Нацкомфінпослуг від 4 грудня 2012 року №2541 «Про затвердження Положення про граничний розмір витрат, пов’язаних із здійсненням недержавного пенсійного забезпечення»;

– Рішення НКЦПФР «Про затвердження Положення про граничний розмір витрат, пов’язаних із здійсненням недержавного пенсійного забезпечення» від 4 грудня 2012 року №1746.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Положення про граничний розмір витрат, пов’язаних зі здійсненням недержавного пенсійного забезпечення»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: