Як функціонуватиме КІС НКЦПФР

НКЦПФР оприлюднила проект Рішення «Про затвердження Порядку функціонування комплексної інформаційної системи Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку».

Цей Порядок розроблено з метою забезпечення державного регулювання ринків капіталу та організованих товарних ринків з урахуванням сучасних тенденцій розвитку електронного урядування.

Згідно із документом, Комплексна інформаційна система (КІС) – інтегрована система, функціональність складових (підсистем) якої спрямована на здійснення НКЦПФР нагляду за діяльністю учасників ринків капіталу та організованих товарних ринків, надання нею послуг (у тому числі електронних) фізичним та юридичним особам, пов’язаних із здійсненням державного регулювання ринків капіталу та організованих товарних ринків, а також розкриття інформації учасниками ринків капіталу та професійними учасниками організованих товарних ринків.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Порядку функціонування комплексної інформаційної системи Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: