НКЦПФР регламентує інвестиційні декларації недержавних пенсійних фондів

Комісія оприлюднила проект Рішення «Про затвердження Положення про інвестиційну декларацію недержавного пенсійного фонду».

Документ розроблено відповідно до законів «Про державне регулювання ринків капіталу та організованих товарних ринків» та «Про недержавне пенсійне забезпечення» з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства, а саме у відповідність до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг».

Згідно із Законом «Про недержавне пенсійне забезпечення», інвестиційна декларація НПФ розробляється і затверджується радою НПФ.

Крім того, цим Законом встановлено, що інвестиційна декларація НПФ підлягає обов’язковій реєстрації в НКЦПФР протягом 60 календарних днів після формування ради НПФ. При цьому правила підготовки, вимоги до інвестиційної декларації, порядок її реєстрації та внесення змін до неї встановлюються Комісією.

У свою чергу Законом «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» встановлено, що НКЦПФР реєструє інвестиційні декларації недержавних пенсійних фондів та зміни до них у встановленому нею порядку.

Проектом нормативного акта встановлено правила підготовки та вимоги до інвестиційної декларації (змін до інвестиційної декларації), вимоги до документів, що подаються для реєстрації інвестиційної декларації (змін до інвестиційної декларації) та порядок реєстрації інвестиційної декларації (змін до інвестиційної декларації).

У зв’язку з прийняттям Рішення НКЦПФР «Про затвердження Положення про інвестиційну декларацію недержавного пенсійного фонду», буде визнано таким, що втратило чинність Розпорядження Держкомфінпослуг від 27.11.2003 р. №139 «Про затвердження Положення про інвестиційну декларацію недержавного пенсійного фонду» (у редакції Розпорядження Нацкомфінпослуг від 11.12.2012 р. №2671).

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Положення про інвестиційну декларацію недержавного пенсійного фонду»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: