Нацбанк разом із USAID трансформуватиме фінсектор

НБУ приєднався до впровадження проекту USAID «Трансформація фінансового сектору». Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

Заступник Голови Національного банку України Дмитро Сологуб та керівник проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Роберт Бонд підписали сьогодні протокол про співпрацю та реалізацію Проекту.

«Національний банк вдячний USAID за довгострокову співпрацю, постійну та цілеспрямовану підтримку в реформуванні фінансового сектору та його банківського сегменту, зокрема. Ми впевнені, що новий проект USAID «Трансформація фінансового сектору» стане потужною платформою для реалізації пріоритетних напрямів розвитку банківського сектору в рамках компонентів та завдань Проекту», – сказав Дмитро Сологуб.

Стівен Ринецкі, Заступник офісу економічного зростання USAID повідомив, що USAID своїми діями підтверджує підтримку Національного банку в реформуванні фінансового сектору.

«Ми раді, що наше плідне співробітництво з центральним банком продовжується, і ми сподіваємося на гарні результати та подальшу плідну співпрацю між установами», – наголосив Стівен Ринецкі.

Слід зазначити, що Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» розпочався наприкінці минулого року з метою підтримки та здійснення реформ в Україні.

«Цей проект покликаний надавати технічну допомогу в частині розробки законопроектів та нормативно-правових актів, навчанні та передачі міжнародного досвіду, а також підтримку за пріоритетними напрямками розвитку фінансового сектору України», – зазначив Роберт Бонд, Керівник проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Основними компонентами проекту є такі:

– підвищення довіри до банківської системи та підвищення рівня користування банківськими послугами;

– трансформація регуляторного середовища небанківського фінансового сектору;

– розширення доступу до фінансових послуг та більш активне використання цифрових фінансових рішень;

– збільшення доступу до фінансування для малого та середнього бізнесу;

– підтримка збалансованості та стабільності пенсійної системи.

Один коментар

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: