Як ФФБ та ФОН передаватимуться в управління іншій фінансовій установі

Відповідні механізми містяться у проекті нормативного акта, який оприлюднила Комісія.

Зокрема, це проект Рішення НКЦПФР «Про внесення зміни до Порядку передачі фонду фінансування будівництва або фонду операцій з нерухомістю в управління іншій фінансовій установі за рішенням суду».

Документ розроблено згідно із Законом «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» у зв’язку з прийняттям Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій та запровадження нових фінансових інструментів».

Проектом передбачено внесення зміни до Порядку передачі фонду фінансування будівництва або фонду операцій з нерухомістю в управління іншій фінансовій установі за рішенням суду, затвердженого Рішенням НКЦПФР від 8 грудня 2020 р. №754 в частині приведення термінології зазначеного Порядку у відповідність до Закону «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки».

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про внесення зміни до Порядку передачі фонду фінансування будівництва або фонду операцій з нерухомістю в управління іншій фінансовій установі за рішенням суду»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: