Положення про порядок видачі ліцензії на переказ коштів зазнало змін

Національний банк зробив ще один крок у напрямі уніфікації вимог до структури власності надавачів фінансових послуг, інформує прес-служба НБУ.

Так, регулятор виключив із Положення про порядок видачі ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків окремі норми, які встановлювали вимоги до структури власності надавачів фінансової послуги з переказу коштів.

Відтепер заявники, які подають до Нацбанку документи для отримання ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, та небанківські установи, які вже мають таку ліцензію, під час розкриття своїх структур власності повинні керуватися виключно нормами Положення №30 про вимоги до структури власності надавачів фінансових послуг.

Відповідні норми передбачені Постановою Правління НБУ від 9.06.2021 р. №46 «Про затвердження Змін до Положення про порядок видачі ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків», яка набрала чинності з 15 червня 2021 року.

Заявникам, які подали до Національного банку пакети документів для отримання ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, та щодо яких Національний банк на дату набрання чинності Постановою №46 не прийняв рішення про видачу або відмову у видачі ліцензії, не потрібно подавати до Національного банку оновлені документи про їх структуру власності, складені згідно з нормами Положення №30.

Слід нагадати, що Положення було розроблене Національним банком з метою встановлення єдиних (уніфікованих) вимог до структури власності надавачів усіх фінансових послуг, діяльність яких регулює НБУ.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: