Держфінмоніторинг розповів про проблемні питання

Відомство провело об’єднане засідання Робочих груп з розгляду проблемних питань для небанківських та банківських установ.

Цей захід, за інформацією прес-служби Держфінмоніторингу, був організований в рамках підготовки до 5-го раунду взаємної оцінки національної системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення Комітетом експертів Ради Європи з питань оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL).

Участь у засіданні Робочих груп взяло понад 100 осіб, серед яких були представники всіх категорій суб’єктів первинного та державного фінансового моніторингу, а також Держфінмоніторингу, саморегулівних та професійних організацій учасників фінансового та нефінансового ринків.

Основною метою засідання було обговорення проблемних питань, що виникають в учасників системи протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму в ході підготовки до оцінки України Комітетом MONEYVAL та вироблення спільної позиції в контексті майбутніх консультацій з міжнародними експертами.

Під час засідання Держфінмоніторингом було презентовано загальні питання для фінансових установ, професійних учасників фондового ринку та визначених нефінансових установ і професій в рамках консультацій з експертами MONEYVAL.

Більш детально – у Презентації для суб’єктів первинного фінансового моніторингу щодо підготовки до 5-го раунду оцінки Moneyval

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: