Фінансування житлових програм перевищить 0,2 млрд. грн.

Такий обсяг коштів може буде виділено у 2017 році з місцевих бюджетів на програми, що реалізує Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву.

Про це повідомив Перший заступник голови правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний під час наради директорів регіональних управлінь Фонду, інформує прес-служба відомства.

«В умовах провадження політики децентралізації владних повноважень головна перспектива розвитку житлових програм полягає в активізації реалізації цих програм на місцевому рівні. Вже зараз завдяки активній співпраці Держмолодьжитла з органами місцевої влади спостерігаються позитивні зрушення в напрямку забезпечення громадян житлом», – зазначив Сергій Комнатний.

За його словами, наразі органами місцевого самоврядування запроваджено близько 140 житлових програм. Крім того, спостерігається невпинна тенденція до зростання фінансування підтримки громадян для придбання житла.

«У багатьох регіонах України спостерігається зростання кількості громадян, що завдяки коштам з місцевих бюджетів отримують змогу взяти участь у житлових програмах, щоб придбати власне житло. Тому ми впевнені, що завдяки спільним зусиллям органів державної влади, Держмолодьжитла та місцевого самоврядування шляхи подолання питання житлового забезпечення громадян будуть знайдені», – сказав Сергій Комнатний.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: