Реєстрація колекторських компаній триватиме упродовж одного місяця

В НБУ розповіли про те, як здійснюватиметься реєстрація колекторських компаній.

Як повідомляє прес-служба регулятора, нове законодавство вимагає від усіх компаній, що планують продовжувати надавати колекторські послуги в України – врегульовувати борги на користь кредиторів, зареєструватися в спеціальному Реєстрі колекторських компаній із 14 липня до 13 серпня.

Під час реєстрації компанії, які хочуть набути статусу колекторської, повинні будуть подати до Національного банку низку документів. Зокрема, заяву про включення юридичної особи до реєстру колекторських компаній, анкету з описом бізнес-намірів, інформацію про ділову репутацію компанії та її власників істотної участі, анкету щодо політики та внутрішніх положень стосовно взаємодії зі споживачами та інші необхідні документи.

Оскільки терміни для реєстрації доволі стислі, НБУ докладає максимум зусиль, аби всі учасники ринку вчасно ознайомилися з переліком документів, необхідних для реєстрації.

При цьому ці форми подачі документів є виключно ознайомчими. Фінальні форми подачі документів будуть затверджені відповідною постановою Правління НБУ упродовж найближчих двох тижнів. На основі цих форм Національний банк розробить електронні анкети для заповнення заявниками. Учасникам ринку варто буде послуговуватися саме цими анкетами для подання документів під час реєстрації.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: