Розбудова Торгового репозиторію є новим унікальним проектом для України

Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» у ході онлайн-семінару презентував модуль для торгового репозиторію, зазначається на офіційній сторінці Проекту у Facebook.

Представники Проекту наголосили, що розробити та створити український Торговий репозиторій потрібно таким чином, щоб його могли використовувати регуляторні органи як фінансових, так і енергетичних ринків. Цінність та здатності цієї інституції можна продемонструвати шляхом надання зведених та анонімних даних усім учасникам ринку.

Учасникам заходу також було продемонстровано приклад користування ІТ-продуктом та представлено результати проекту, надано технічну дорожню карту та рекомендації з подальшого впровадження Торгового репозиторію.

«Розбудова Торгового репозиторію є новим унікальним проектом для України, що є важливим, як для фінансових, так і для енергетичних ринків. Ця інституція має на меті забезпечити прозорість позабіржових ринків та збір якісної інформації, комплексну перевірку та її зберігання відповідно до стандарту. Для впровадження цього можуть бути об’єднані зусилля не тільки Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Національного банку України, а й також Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг», – зазначила Заступник керівника Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Юлія ВІТКА.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: