Тарифи НДУ знижено

Нацдепозитарій знижує тарифи для клієнтів, інформує прес-служба Національного депозитарію.

Так, Правлінням Центрального депозитарію було прийнято рішення щодо внесення змін до Переліку та вартості послуг (тарифів), що надаються Центральним депозитарієм з метою оптимізації витрат для клієнтів. Зазначені зміни відбулися за попереднім розглядом та подальшим погодженням з Радою учасників депозитарної системи ПАТ «НДУ».

Зниження тарифів на окремі послуги НДУ націлені на оптимізацію витрат клієнтів, адже суттєво зменшується вартість обслуговування за зберігання документарних іменних цінних паперів (які тимчасово зберігаються в Центральному депозитарії до моменту переведення емітентом випуску в електронну форму існування або анулювання випуску цінних паперів) та зберігання цінних паперів емітентів, місцезнаходженням яких є Автономна Республіка Крим або м. Севастополь. Відтепер тариф за зберігання таких цінних паперів для депозитарних установ складатиме лише 1 грн.

Таке рішення є результатом співпраці Робочої групи з питань обслуговування проблемних випусків, створеної за участі членів Ради учасників депозитарної системи ПАТ «НДУ» і команди Центрального депозитарію за підтримки НКЦПФР, яка сприяє продовженню конструктивного діалогу та ефективної взаємодії між Радою учасників та Центральним депозитарієм.

Зміни до Переліку та вартості послуг (тарифів), що надаються Центральним депозитарієм набирають чинності з 1.08.2021 року.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: