Інвестори відновлюють зацікавленість до України

Питання інвестицій та покращення інвестиційного клімату – одне з ключових для створення сприятливих умов щодо розвитку бізнесу та конкуренції.

Про це розповіла Заступник Міністра економіки України Ірина НОВІКОВА під час виступу на Business&Legal Infrastructure Forum, інформує прес-служба Мінекономіки. У заході взяли участь представники Уряду, бізнесу, народні депутати та провідні експерти галузі.

«Закон про «інвест-нянь» започатковує новаторський комплексний підхід до підтримки інвесторів та дозволить Україні конкурувати за інвестиції із сусідніми країнами. Сьогодні ми вже бачимо відновлення рівня зацікавленості у вітчизняних та іноземних інвесторів, тому Мінекономіки для якнайшвидшого початку роботи з інвесторами вже розробило практично всю нормативно-правову базу, що надасть можливість старту цим проектам», – зазначила пані Новікова.

Також вона розповіла про ще один перспективний інструмент залучення інвестицій – індустріальні парки. Це готові промислові майданчики з усією необхідною інфраструктурою, що дозволяє не витрачати зайвий час та ресурси на започаткування проекту. Разом із цим, частина з них не розвивається через відсутність належної інженерно-транспортної інфраструктури. Для вирішення цієї ситуації Мінекономіки разом із профільним комітетом Парламенту готують комплексні зміни в законодавство про індустріальні парки, що направлені на створення додаткових стимулів для резидентів та керуючих компаній індустріальних парків, сприятимуть збільшенню інвестицій та виробництва.

Спілкуючись з представниками бізнесу, Ірина Новікова наголосила, що держава має стати надійним партнером для бізнесу.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: