ФДМУ впроваджує комплексні реформи у сферах корпоративного управління та приватизації

Зміна принципів приватизації на прозорі сприяє поверненню довіри інвесторів до України.

На цьому наголосив Голова ФДМУ Дмитро СЕННИЧЕНКО під час панельної дискусії в рамках Ukraine Reforms Conference, що проходила у Вільнюсі. Про це йдеться у повідомленні Фонду держмайна.

Дмитро Сенниченко розповів про комплексні реформи, які наближають Україну до Європейського Союзу. Він зазначив, що реформи, які здійснює Фонд держмайна, є частиною важливих зусиль України в рамках руху до Європейського Союзу.

«Для цього ми впроваджуємо комплексні реформи у сферах корпоративного управління та приватизації, які одностайно підтримують наші міжнародні партнери. Впровадження прозорих інструментів та комплексна підтримка для потенційних інвесторів повертають довіру ринку до процесу залучення інвестицій та української держави в цілому», – заявив Голова ФДМУ.

За його словами, в України є всі передумови для економічного розвитку завдяки комплексним реформам, які мають повну підтримку з боку Президента України, Верховної Ради та Уряду.

«Україна має багаті природні ресурси, стратегічно вигідне географічне розташування і партнерські відносини з Європейським Союзом. Тож маємо працювати, щоб українці отримали від цього максимальну користь», – додав Дмитро Сенниченко.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: