Акціонери отримуватимуть повідомлення через депозитарну систему

НКЦПФР затвердила Порядок направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України. Про це повідомляє прес-служба Комісії.

Документом встановлено послідовність дій акціонерного товариства та професійних учасників депозитарної системи України, депозитаріїв-кореспондентів для забезпечення направлення акціонерам через депозитарну систему повідомлень, що містять передбачену законом та статутом акціонерного товариства інформацію. Відправляти повідомлення через депозитарну систему емітенти зможуть після внесення відповідних змін до статуту.

Також документ передбачає порядок дій у разі направлення повідомлень окремим акціонерам, які містять персональні дані осіб та можуть містити іншу конфіденційну інформацію.

Нагадаємо, необхідність в розробці нормативного акту покликана змінами до Закону України «Про акціонерні товариства», якими було розширено перелік способів направлення акціонерам повідомлень, зокрема, окрім особистої передачі і надсилання повідомлення поштою, було передбачено його направлення через депозитарну систему України.

Рішення доопрацьовано з урахуванням пропозицій ПАТ «Національний депозитарій України» та інших професійних учасників фондового ринку.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: