Рівень оцінки Національного депозитарію підвищено

Міжнародна рейтингова компанія Thomas Murray підвищила рівень відповідності Національного депозитарію принципам PFMI IOSCO щодо надійності обслуговування активів учасників ринку капіталу України. Про це йдеться у повідомленні НДУ.

Це стало можливим завдяки нещодавнім змінам, запровадженим з 1.07.2021 р., а саме – відкриттю грошового рахунку НДУ в Національному банку України.

Як результат, компанія Thomas Murray оцінила вплив на обслуговування активів НДУ як «позитивний».

Thomas Murray зазначає, що новий процес очікувано спростить та пришвидшить обробку корпоративних дій щодо виплати доходів від цінних паперів, одночасно усуваючи ризики НДУ та учасників ринку капіталу, пов’язані з використанням послуг комерційного банку

Підвищення рівня оцінки відповідності Центрального депозитарію принципам PFMI IOSCO – це ще один важливий крок у напрямі впровадження міжнародних стандартів на фінансовому ринку України і є додатковим підтвердженням прозорості і відкритості Національного депозитарію.

НДУ продовжує цілеспрямовану роботу щодо виконання дій згідно розробленого плану для вдосконалення процесів управління ризиками, базуючись на рекомендаціях, які були надані спеціалістами Thomas Murray згідно результатів аудиту в 2019 році.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: