«Відкрите страхування»: результати 2016 року

Ліга страхових організацій України підвела підсумки роботи лайфових компаній-членів ЛСОУ в рамках проекту «Відкрите страхування» за минулий рік.

УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ

В рамках проекту «Відкрите страхування» Ліга розміщує інформацію про діяльність страхових компаній зі страхування життя – учасників ЛСОУ. Компанії, які беруть участь у проекті, в добровільному порядку надають свої дані для розміщення на сайті Ліги. Ці дані розподілені за такими показниками: активи, страхові резерви, обсяг страхових премій, інформація за видами договорів страхування життя.

Проект розділений на дві категорії: внутрішні дані (використовувані для аналізу безпосередньо компаніями-учасниками проекту) і зовнішні показники, які розміщуються на сайті ЛСОУ.

Дані за 2016 рік на добровільній основі надали 6 компаній-членів ЛСОУ, зокрема «КД Життя», «МЕТЛАЙФ», «АСКА-Життя», «ПЗУ Україна страхування життя», «ТАС», і «ТЕКОМ-ЖИТТЯ».

ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ

За інформацією Ліги, лайфові компаній – її члени за підсумками минулого року зібрали 1,4 млрд. грн. страхових премій.

Загальний обсяг страхових резервів цих компаній за 2016 рік збільшився на 17,9% в порівнянні з 2015 роком і склав 3,8 млрд. грн.

Розмір страхових виплат за підсумками 2016 року дорівнював 213,5 млн. грн.

При цьому активи лайфових компаній ЛСОУ склали 4,6 млрд. грн., а сукупний статутний капітал – 254,4 млн. грн.

Слід зауважити, що обсяг страхових премій за договорами страхування по досягненню застрахованими пенсійного віку торік становив 10,2 млн. грн. або на 60,6% більше показника 2015 року, за іншими договорами накопичувального страхування – 875,3 млн. грн. (на 30,7% більше ніж у 2015 році), за договорами страхування життя виключно на випадок смерті – 81,9 млн. грн. (на 61,9% більше ніж у 2015 році), а за іншими договорами страхування життя – 385,9 млн. грн. (на 31,9% більше ніж у 2015 році).

Більш детально – у Показниках діяльності компаній страхування життя – членів ЛСОУ за 2016 рік

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: